O nas

Dobry stolarz dla Ciebie 🙂

Jeśli szukacie dobrego stolarza, który zrealizuje Wasze zamówienie to właśnie trafiliście na najlepszy adres w całej sieci.

W naszej działalności zajmujemy się stolarstwem wspierającym pszczelarstwo. Jesteśmy firmą rodzinną, którą charakteryzuje przede wszystkim jakość i indywidualne podejście do każdego zamówienia. Nasze produkty tworzymy z pasją uwzględniając wszystkie potrzeby każdego klienta.

Prowadzimy konsultacje z dyplomowanymi pszczelarzami co sprawia, że nasze wyroby są idealnie dostosowane do zastosowania w pszczelarstwie.

Istnieje czas w ciągu roku, kiedy razem z pszczołami na zimowy odpoczynek zapadają i pszczelarze. Jest to okres, w którym zajmujemy się realizacją zamówień na meble (robione z płyty lub deski) oraz wszystkich innych rzeczy wykonywanych z drewna.

Zapraszamy do kontaktu.

O nas

Jesteśmy rodzinną firmą, która zajmuje się stolarstwem pszczelarskim i meblarstwem. Tworzymy piękne drewniane przedmioty – dla Was i dla pszczół ?.

Nasze produkty

Nasze produkty cechuje dokładność wykonania, trwałość i gustowny design. Zapewniamy cały proces produkcyjny – od koncepcji do realizacji.